0216 304 65 67
Sosyal Medya Hesaplarımız

HALI YIKAMA HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

06 Ekim 2019
2 kez görüntülendi
HALI YIKAMA HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Halılarım çok çabuk kirleniyor. Oysa ki her gün elektrik süpürgesi ile süpürüyorum. Acaba silmek işe yarar mı? Ya silmenin verdiği yorgunluk? Aklınızdan geçen tüm soruları duyar gibiyiz. Halılar evlerimizin en sık kirlenen eşyalarıdır. Bu nedenle yılda en az iki kez profesyonel halı yıkama firmaları tarafından yıkanması gerekmektedir.

Peki Halı Yıkama Hakkında doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

Çok sık halı yıkama sonucunda halılar parlaklık ve canlılığını yitirirler.

Bu kesinlikle yanlıştır. Halılar hijyen, temizlik ve parlaklık için yılda en az iki kez Halı Yıkama Firmaları tarafından yıkanmalıdırlar.

Halıları elde sildiğimde de hijyen sağlarım.

Halılar elde silindiği takdirde fazla bastırmadan dolayı halının tüyleri zarar görecektir. Ayrıca elde silme işlemi sırasında toz ve bakteriler yüzeye çıkmak yerine halının tüylerinin en dibine doğru itilirler ve bu hijyen açısından fayda sağlamaz aksine zararlıdır.

Halı Yıkama Firmaları Halılarımı doğru temizlemez ben kendim yıkamalıyım.

Her meslekte olduğu gibi halı yıkama firmaları arasında da merdiven altı dediğimiz işini kötü yapan Halı Yıkama firmaları vardır.

Ancak Profesyonel Halı Yıkama şirketleri halılarınızın ilk günkü parlaklık ve yenilikte kalmasını sağlar ve hijyenik halı temizliği yapar.

Halı Yıkamada güvenilir adres Özdemir Halı yıkama Fabrikası, Çekmeköy’de 1000 m2 kendi arsasında son teknoloji Halı yıkama makineleri ile Halı Yıkama işlemini gerçekleştirir.

Ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf Halı Yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama işlemi sırasında halılarınız Yumuşatılmış Sıcak Su İle Yıkanır.

Halılarınız Hırsızlık,Bozulma ve Yangına Karşı ÖZDEMİR HALI YIKAMA FABRİKASI Güvencesindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp chat