0216 304 65 67
Sosyal Medya Hesaplarımız

HALI YIKAMA

Anasayfa » HALI YIKAMA

Yılda en az iki kere yapılan ince temizliklerin en başında halı temizliği gelmektedir. Halı temizleme işi oldukça zordur ve emek istemektedir. Evin içerisinde hemen her  yerde serilmiş olan halılar şüphesiz ki en çok kirlenen eşya konumundadır. Halıların üzeri kirlendikçe içerisinde tozlar ve kirler zamanla dibe batmaya başlayacaktır ve görülmesi zor bir hale gelecektir. Durum böyle olunca da halıyı temizlemeniz zorlaşacaktır. Hem zaman hem de emek kaybı yaşamadan halılarınızı halı yıkama firmamıza vererek güzelce temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Belirli bir zaman kullanıldıktan sonra kirlenen halılarınız, zamanla sağlığınızı tehdit edebilecek konuma gelmektedir. Hijyenik ve temiz bir şekilde halılarınızı kullanmak istiyorsanız kesinlikle bir halı yıkama fabrikasına halılarınızı göndermeniz gerekmektedir. Sizlere özel verdiğimiz halı yıkama fiyatlarımızdan da yararlanırsınız.

Özdemir Halı Yıkama Fabrikası olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemekteyiz. Halılarınızı en doğru şekilde ve halınıza en uygun şampuanlar ile birlikte yıkamaktayız. Halılarınızı yıkatmak için karar verdiyseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. Gelip adresinizden halılarınızı alıyoruz ve tekrar adresinize geri getiriyoruz. Bu süreç içerisinde de halılarınıza zarar vermeden halılarınızı yıkıyoruz ve son teknolojiye sahip olan kurutma odalarında kurutuyoruz. Halı nasıl yıkanır gibi sorularınızı kolayca gideriyoruz. Halı yıkama işlemlerinde anti bakteriyel olan şampuanları kullanıyoruz. Bu şampuanlar ile birlikte halınızın daha hijyenik ve sağlıklı bir hale gelmesini sağlıyoruz. Bura dada halı nasıl yıkanır işlemine cevap vermiş olduk.

Sürekli kullanmış olduğunuz halılarınızı yıl içerisinde en az iki kere yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Halı yıkama makinesi ile uğraşmadan zahmetsiz bir şekilde halılarınızı önde gelen halı yıkama firmamız sayesinde en temiz hallerine kavuşturuyoruz. İşlerinde tecrübeli olan ekibimiz ve firmamızın sahip olduğu son teknoloji araçlar ile halılarınızın en iyi şekilde yıkanmasını sağlıyoruz. Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz koltuk yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama. Tüm bu hizmetlerimizi halı yıkama Anadolu yakası bölgesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer sizlerde halılarınızın ömürlerini uzatmak istiyorsanız ve en doğru yıkama şekliyle yıkansın istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Her zaman doğru bir şekilde yapmaya çalıştığımız işimiz ile birlikte siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. Çünkü bizim kalitemizi sizlerin memnuniyetlerini belirlemektedir. Bu amacımızı gerçekleştirmek için sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Firmamızın size verecek olduğu hizmetleri öğrenebilmek ve aklınıza takılan soruları sorabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz, aklınızdaki sorulara doğru cevaplar bulabilirsiniz.

WhatsApp chat