0216 304 65 67
Sosyal Medya Hesaplarımız

YATAK YIKAMA

Anasayfa » YATAK YIKAMA

Evimizde en uzun süreli kullandığımız eşyalardan biridir yataklarımız. Rahat uyuyabilmek için içimizin de rahat olması gerekir. Son dönemlere kadar yıkanması mümkün olmayan yatakları silerek temizlemek hiçbir ev hanımının içini rahatlatmaz.

Silmenin temizlemek olmadığı, kirleri içine gömdüğü gerçeği rahatsız eder. Son teknolojik ürünleri kullanan Özdemir Halı Yıkama Fabrikası yerinde yıkama yataklarınızı yıkayarak temizliyor.

İçine gömülmüş kir ve mikroplar özel makinelerle çekilerek yatağınız kısa sürede hem temiz hem de kuru bir şekilde kullanıma hazır hale getiriliyor. Arayın sağlığınız için düzenli olarak yatak yıkama için biz arayalım.

Yatak yıkama insan sağlığı acısından çok önemli bir yerdedir. İnsanoğlu yaşamının yarısına yakınını yatak üstünde geçirmektedir yatakların sağlıklı ve hijyenik bir halde olması ciddi anlamda çok önemlidir.

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Özdemir Halı Yıkama Fabrikası olarak yatak yıkama da kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez.

Yatak yıkama işlemi bittikten sonra 4 saat içinde kullanıma hazır hale gelir.

WhatsApp chat